Solidne przygotowania przed bardzo trudną rundą rewanżową!

Wielkimi krokami zbliża się runda rewanżowa sezonu 2018/19. Nasi zawodnicy okres przygotowawczy rozpoczną 19.01.2019. Treningi będą się odbywać 2 razy w tygodniu. W środę i piątek. Do dyspozycji klubu jest hala sportowa, siłownia, oraz boisko Orlik. Całe przygotowania będą przeplatane sparingami, których w tym roku będzie sporo. Celem tych gier kontrolnych są cenne lekcję dla naszych Seniorów, którzy przechodzą gruntowną przebudowę opartą na wychowankach. Te lekcje są konieczne, gdyż gra naszych piłkarzy ma jeszcze mnóstwo mankamentów nad którymi trzeba solidnie pracować!

Mamy nadzieje że uda nam się osiągnąć zamierzone cele. Przed naszym klubem trudny czas pełen wyzwań!

Plan sparingów:

26.01.2019 K.S. Dąbrowianka: Płomień Częstochowa - ( boisko na Ajaksie )

10.02.2019 K.S. Dąbrowianka:Orły Kusięta - ( boisko Skry )

16.02.2019 K.S. Dąbrowianka:Skra Częstochowa juniorzy - ( boisko Skry )

24.02.2019 K.S. Dąbrowianka:Vis Gidle

03.03.2019 K.S. Dąbrowianka: Biała Gwiazda Krasice- ( boisko w Dąbrowie Zielonej )

10.03.2019 K.S. Dąbrowianka:Gmina II Kłomnice

O miejscach spotkań i ewentualnych zmianach będziemy informować na bieżąco na łamach naszej strony.