Dziękujemy Trenerze Damianie!

Drogi Trenerze Damianie ! Chcielibyśmy Ci podziękować za wspólny rok treningów naszej drużyny seniorów! Dziękujemy że przez sport kształtowałeś nasz charakter, dziękujemy za pokazanie że nie warto się poddawać i dążyć do celu. Dziękujemy że mieliśmy w Tobie wsparcie w trudnych dla nas chwilach. Dziękujemy że poświęcałeś nam tyle czasu i dzięki Tobie Trenerze umiemy radzić sobie ze stresem. Dziękujemy za piękne wspomnienia które będą nam towarzyszyć przez długi okres życia. Dziękujemy że mimo naszego marudzenia Trener się nie poddał i nas trenował. Dziękujemy za te wszystkie osiągnięcia. Dziękujemy że zrobił z nas Trener nie tylko drużynę a rodzinę. Dziękujemy za pokazanie nam właściwych dróg. Dziękujemy za wszystko co Trener dla nas zrobił!!