Sparing KS Dąbrowianka Dąbrowa Zielona - KS Laguna Mstów 4.1

Seniorzy wygrywają na wyjeździe kolejny sparing!
Dla zawodników bardziej od wyniku liczy się doświadczenie, które zdobywają poprzez grę z innymi drużynami! Stosowane przez trenera Turka różne ustawienia na boisku oraz założenia, które są stawiane przed każdym meczem jak widzimy przynoszą zakładane efekty! Szanujemy piłkę, każdy zawodnik wie jakie jest jego zadanie na boisku i szlifujemy swoją grę przed ligą , która zbliża się wielkimi krokami! Za tydzień Dąbrowianka rozegra swój ostatni sparing w tym okresie przygotowawczym z Gmina II Kłomnice! Więcej szczegółów o sparingu podamy w najbliższym czasie!
Brawo Panowie! Tak trzymać a w lidze pokażecie na co stać Dąbrowianke!⚽⚽

W pierwszym składzie wystąpili:
Bramkarz testowy nr.1, Przemysław Rak, Mateusz Rak, Daniel Struski, Zawodnik testowy nr 1, Olexander Ovechko, Dawid Szymczyk, Jakub Dura, Konrad Kołodziejski, Eryk Zych, Łukasz Figzał

Zagrali również: Kacper Nowakowski, Michał Pulcer, Szymon Kupisiewicz, Bramkarz testowy nr 2,

TRENER: Wojciech Turek

Bramki dla Dąbrowianki: