KS Dąbrowianka Dąbrowa Zielona - LKS Kamienica Polska 2.0

Tak się bawi i wygrywa Dąbrowa!
KS Dąbrowianka Dąbrowa Zielona - LKS Kamienica Polska 2.0!
Wygrywamy na swoim terenie z drużyną z Kamienicy Polskiej!
Podczas meczu można było oglądać wiele bardzo dobrych sytuacji stwarzanych przez naszych zawodników! Widać było pełne zaangażowanie naszych seniorów! Dużym profesjonalizmem wykazał się nasz bramkarz Marcin Marek który pokazał na co go stać w bardzo wielu sytuacjach! Każdy zagrał dzisiaj na 110% co można było obserwować po zmęczeniu naszych zawodników gdy sędzia zakończył spotkanie! W meczu kilkukrotnie interweniowała nasza opieka medyczna jednak nikt z naszych zawodników nie chciał opuszczać boiska, walczyli do upadłego pomimo bólu pomimo kontuzji dali z siebie wszystko! Możemy śmiało powiedzieć! Chłopaki jesteśmy z Was dumni! Pokazaliście w tym meczu charakter oraz ducha walki! Tak trzymać i nie poddawać się!

W pierwszym składzie wystąpili :
Marcin Marek, Daniel Struski, Przemysław Rak, Mateusz Rak, Łukasz Figzał, Olexander Ovechko, Eryk Zych, Konrad Kołodziejski, Dawid Szymczyk, Dominik Masny, Dominik Jędrzejczyk,

Skład rezerwowy :
Michał Pulcer, Mateusz Gonera, Piotr Rakowski, Hubert Jary, Błażej Ledwan

Trener :
Wojciech Turek

Bramki dla Dąbrowianki zdobył :
Łukasz Figzał -⚽
Eryk Zych -⚽